Meie inimesed

 

MEIE INIMESED ON MEIE EDU VÕTI!

Siin lehel tutvustame Signe Seebid tööperet. Tööperet eelkõige just seetõttu, et meie ettevõtte on pereettevõte ja paljud meie inimesed on ühteaegu pereliikmed ja töökaaslased.

Kuigi inimesed on erinevad, jagame samu väärtusi töö kvaliteedile ja ettevõtte väärtustele.

 

Signe (ettevõtte omanik ja innovaator)

Ilma Signe julge pealehakkamiseta poleks ettevõtet Signe Seebid. Signe vastutab ettevõtte üldise käekäigu eest ja tema käe all sünnivad kõik retseptid ning kasvavad lõpuks uueks kosmeetikatooteks. Signe armastab väga oma klientidega suhelda, seetõttu on just suviti teda näha paljudel laatadel või messidel melu nautimas.
Vaba aeg kulub Signel peamiselt perele (abikaasa, kaks last, papagoi ja koer). Kui aga juhtub aega üle jääma, siis naudib Signe loodust. Signet võid kohata eesti metsas matkamas, kas rattaga või seljakotiga.

 

Kristen

Kristen on ettevõtte müügijuht, kes pakatab elektrist. Kristen ei hooli kellast ja kohast vaid sellest, et töö saaks tehtud ja kosmeetika ning uudised klientideni viidud. Kristen on olnud sõbrannana Signe kõrval ettevõtte loomise ajast, toetades Signet sõbrannana ja kolleegina. Tema usk loodustoodetesse ja kvaliteetsesse kosmeetikasse on vankumatu.
Kristeni hobideks on jooga ja tervislik eluviis. Tema kireks aga reisimine ja suhtlus inimestega.
 

 

 

Niina

Niina on Signe tädi ja Niina käe all sünnivad Signe Seebid ettevõttes paljud tooted. Niina armastab tööd ning kui ta hoo sisse saab ei suuda teda keegi enne peatada kui kõik riiulid on kosmeetikat laeni täis.
Niina hoiab au sees tervislikku toitumist ja õpetab noorematele kolleegidele tihti kuidas pöörata rohkem rõhku sellele, mida sööme. Niina toob tihti töö juurde midagi looduslikku ja hõrku, mida saab koos nautida.

 

 

Arina

Arina on meie meeskonna noor tagasihoidlik pakkimisvõlur. Käsitöö ei ole Signe Seebid ettevõttes mitte ainult kosmeetika valmistamine, vaid ka pakendamine ning pakendi viimistlemine. Iga paela lips peab olema ideaalne ning Signe sõnul on Arina valmistatud lipsukesed just kõige kaunimad, mida tema näinud.
Vabal ajal tema käed puhata ei saa. Arinale meeldib joonistada ja viltida, sest käsitöö on tema elustiil.

 

 
Oliver

Kes ütles, et kosmeetika valmistamine peaks olema ainult naiste pärusmaa? Oliver on meil hinnatud seebimeister. Täpsus ja tõsine töösse suhtumine on tema moto. Head professionaalid on alati nõutud ja seetõttu jagab Oliver oma kogemusi lisaks Signe Seepidele ka toiduainetööstuses.
Oliveri hobiks on tehnika. Arvutid ja kõik vilkuvate tulukestega seadmed on tema kirg ning nendel teemadel on temaga juttu tundideks. Suvel pakib ta meeleldi kokku reisivarustuse ja läheb mõne sõbraga metsa seiklust nautima.

 

Koidula (kõigile lihtsalt Tädi)

Koidula on Signe Seepide üks esimesi töötajaid. Koidula on vanakooli professionaal koos tõsise töösuhtumisega Tartu Kaubamaja laost ja Eesti ühest pikaaegsemast toiduainetööstusest Kriskal. Koidula näitab noortele, et pension ei tähenda kodus istumist vaid aktiivset elu. Koidula motoks on mõtestatud töö ja korrektsus. Tema käe alt on tulnud tuhanded kehakoorijad, mis on meie klientide ühed lemmikud.
Meeleldi vestleb Tädi spordist ja meditsiinist. Oma pereringis on alati Tädi see, kes oskab jagada kõigile nippe kuidas looduslikult end turgutada ja ravida. Puhkused veedab võimaluse korras võrumaa metsade vahel, kus on tema sünnikodu.