Kinkekarp EV100

Toode Kinkekarp EV100
Hind 18.90 €
Saadavus Kohe saadaval

Kinkekomplekt EV100 on väärikas kingitus tähistamaks Eesti vabariigi sajandat sünnpäeva.

EV100 kinkekomplekti kandvaks aroomiks ja sümboliks on kadakas. Kinkekomplekt on tark viis teha väärtuslik kingitus hea hinnaga ning kauni kinkepakendi ja pakkimise pärast ei pea muretsema!

Valitud kinkekomplekt sisaldab:

Eesti küünal

Küünal on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Mõnus puine kadaka aroom viib lapsepõlve liivarandadele, rõhutades läänemere olulisust Eesti ajaloos. Kadakas on kasvult väike aga samas sitke puu, taludes külma, tuult ja kesist pinnast – just nagu Eesti rahvas. Kadaka aroom rahustav, lastes meeltel puhata.

Eesti seep

Seep on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Rahvussümboolikaga kadakaseep on praktiline kingitus, tutvustades eestlastesse juurdunud saunakultuuri. Mõnus puine kadaka aroom on aroomiteraapias rahustav, lastes meeltel puhata. Kadakaseebiga saunas pestes puhastad ja toniseerid nahka. Seep ei sisalda sünteetilisi säilitus-, lõhna- ega värvaineid.

Seep on seotud Signe Seebid poolt Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks tehava kingitusega. Selle seebi ostmisega toetate Astangu kutserehalibitatsiooni keskusele rajatavat puhkeala.

Kommenteeri toodet

Sarnased tooted

5.50 €