Eesti vildiseep EV100

Toode Eesti vildiseep EV100
Hind 11.90 €
Saadavus Hetkel otsas
Kogus 100 g

Looduslikud käsitööseebid, mis on valminud traditsioonilisel külmpressmeetodil.

Seebi omadused

Vilditud seebis on ühendatud nuustik ja seep. Seep on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks. Pakend on kaunistatud Eesti lipuvärvidega ning vilditud seebil kujutatakse rahvusmustreid või Eesti lippu. Rahvussümboolikaga seep on praktiline kingitus, tutvustades eestlastesse juurdunud saunakultuuri.

Vildi sees oleva lambapiimaseebi muudab eriliseks kõrge piimarasva; valkude; kaltsiumi; kaaliumi ja magneesiumi sisaldus, tehes sellest seebist kõige efektiivsema nahka toitva ja niisutava piimaseebi. Sobib ka õrnale nahale. Palmroosi õli annab seebile mõrkja-magusa lillearoomi.

Seep on nõelvilditud käsitööna erivajadustega inimeste poolt ja seetõttu on iga seep unikaalne ja oma näoga.

Kasutamine

Vilditud seep on efektiivne nuustik ja seetõttu on suurepärane nahahooldusel peale vanni või sauna. Kuna seep asub vildi sees, kulub seepi vähem kui tavaliselt.

Koostis

Ingredients INCI: Olea Europea (oliivõli), Cocos Nucifera (kookospähkli rasv), Elaeis Guineensis (palmirasv), Brassica Campestris (rapsiseemne õli), Ricinus communis (kastoorõli), Prunus Amygdalus Dulcis (Magusa mandli õli), Sheep milk powder (Lamba piima pulber), cymbopogon martinii essential oil (palmroosi õli), Geraniol*, Linalool*, Farensol*, Citral*, Limonene* (*sisaldub naturaalselt eeterlikes õlides).

Kommenteeri toodet

Sarnased tooted