Uudised

Palju õnne Eesti!

Eesti küünal

Küünal on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Mõnus puine kadaka aroom viib lapsepõlve liivarandadele, rõhutades läänemere olulisust Eesti ajaloos.

 

 

Kadakas on kasvult väike aga samas sitke puu, taludes külma, tuult ja kesist pinnast – just nagu Eesti rahvas. Kadaka aroom rahustav, lastes meeltel puhata. Lähemalt vaata siit.

Eesti seep

Seep on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Rahvussümboolikaga kadakaseep on praktiline kingitus, tutvustades eestlastesse juurdunud saunakultuuri. Mõnus puine kadaka aroom on aroomiteraapias rahustav, lastes meeltel puhata. Kadakaseebiga saunas pestes puhastad ja toniseerid nahka. Tutvu seebiga siin.

Seep on seotud Signe Seebid poolt Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks tehava kingitusega. Selle seebi ostmisega toetate Astangu kutserehalibitatsiooni keskusele rajatavat puhkeala.

Eesti vildiseep

Vilditud seebis on ühendatud nuustik ja seep. Seep on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks. Pakend on kaunistatud Eesti lipuvärvidega ning vilditud seebil kujutatakse rahvusmustreid või Eesti lippu. Rahvussümboolikaga seep on praktiline kingitus, tutvustades eestlastesse juurdunud saunakultuuri.

Vildi sees oleva lambapiimaseebi muudab eriliseks kõrge piimarasva; valkude; kaltsiumi; kaaliumi ja magneesiumi sisaldus, tehes sellest seebist kõige efektiivsema nahka toitva ja niisutava piimaseebi. Sobib ka õrnale nahale. Palmroosi õli annab seebile mõrkja-magusa lillearoomi.

Seep on nõelvilditud käsitööna erivajadustega inimeste poolt ja seetõttu on iga seep unikaalne ja oma näoga. Seep on seotud Signe Seebid poolt tehtava Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks tehava kingitusega.
Selle seebi ostmisega toetate Astangu kutserehalibitatsiooni keskusele rajatavat puhkeala.

Kinkekomplekt EV100

Kinkekomplekt on väärikas kingitus tähistamaks Eesti vabariigi sajandat sünnpäeva. EV100 kinkekomplekti kandvaks aroomiks ja sümboliks on kadakas. Kinkekomplekt on tark viis teha väärtuslik kingitus hea hinnaga ning kauni kinkepakendi ja pakkimise pärast ei pea muretsema!

Kinkekomplektis on:

 

Teised uudised

Uus päevitusõli on selle suve lemmik!
Buduaar valis ilulemmikuid!
Anne & Stiil tunnustas meie massaažiõli!
Uued Vannivahud!
Uus troopiline näovõie!