Uudised

Kaitse nägu talvepakase eest luksusliku näoõliga!

Talv on laotanud oma valge kuue üle maa. Väljas olev õhk muutub külmemaks ja toa õhk aina kuivemaks, pannes naha üha rohkem proovile. Praegu on hea aeg tuua oma ilurituaalidesse näoõlid, täis puhast taimset jõudu. Signe on välja valinud neli eriti luksulikku ja hinnatud õlide kombinatsiooni, millest on valminud neli luksusliku näoõli, mis aitavad meil talvele vastu minna.


Luksuslikud näoõlid on pakendatud mugavasse pumbaga 10 ml pudelikesse, mida saab mugavalt käekotis kanda. Disainipoolelt oleme jätkanud meile omase naiseliku ja romantilises stiiliga, mis ühelt poolt on õrn ja diskreetne kuid samas kutsuv ja silmajääv.

Õlidest lähemalt

Kas oled kunagi tundnud päris damaskuse roosi magusat, intensiivset, lummavat aroomi? Lõhnade kuninganna aroomi? Kas tead Sa milline see on? Lilleline, naiselik, täis armastust, pühendumust ja andestust. Damaskuse roos koos kibuvitsa ja makadaamia õliga muudavad naha taas terveks ja säravaks, et enesekindlalt minna päevale vastu.  Vaata meie roosiõli siit.

Kindlasti oled Sa sumedal suveööl tundnud joovastava jasmiini aroomi. Kas pole mitte võrratu, kogeda jasmiini sensuaalset aroomi oma magamistoas. Jasmiini õli koos argaania ja avokaado õliga on tõeline õhtune maiuspala kuivale nahale. Vaata meie jasmiiniõli siit.

Sandlipuu on aastatuhandeid pakkunud tuge keerulistel eluperioodidel. Tema mahe ja puidune lõhn avab ennast aeglaselt, viies muremõtted ja raskused.  Koos kanepiseemne ja jojoba õliga toidab ning taastab rasuse naha loomulikkuse. Vaata meie sandliõli siit.

Oled Sa vahel mõelnud, mis oli vana- rooma sõdalaste edu pant? Rooma kummeli aroom loob enesekindluse ja rahu aidates sõjahaavadest taastuda. Õnneks peetakse enamus tänapäeva sõdu laudade taga, kuid endiselt annab vaimne rahu eelise „võitlustandril“. Liigne kosmeetika, kiire söömine ja vähene uni mõjutavad meie väljanägemist ja muudavad naha pirtsakas ning tundlikuks, olles heaks kasvulavaks vistrikele. Rooma kummel koos riitsinusõliga aitavad  rahustada nahka ning üle elada pingelist ja kiiret perioodi. Vaata meie kummeliõli siit.

Teised uudised

Anne & Stiil tunnustas meie massaažiõli!
Uued Vannivahud!
Uus troopiline näovõie!
Uus sensuaalne massaažiõli paaridele!
Transport pakiautomaati 1€