Uudised

Meie uued kristalldeodorandid!

Kallis Sõber!

Meil on valminud looduslikud ning traditsioonidest kantud kristalldeodorandid loodusliku maarjajääga. Maarjajää on vulkaanilist päritolu mineraal, mida on kasutatud kosmeetikas aastasadu, eelkõige habemeajamise puhul pisikeste verejooksude sulgemiseks ja põletike vähendamiseks.
Maarjajää moodustab bakterite jaoks ebasobiva keskkonna, pärssides nii nende elutegevust ja lõhna teket, seda nii kaenla all kui ka jalgadel. Kristalldeodorat ei ole antiperspirant, lastes kehal loomulikult hingata ega sekku loomulikesse protsessidesse.
Kristalldeodorandid paistavad silma oma kaunilt disainitud ja ökopaberist valmistatud karpidega. Deodorant on pakendatud 50ml pihustiga klaaspudelisse, millest jätkub umbes 300 pihustuskorraks ehk 2-3 kuuks.

Hetkel on sortimendis neli erinevat kristalldeodoranti hinnaga 8.90€

•    Puhas, lõhnatu kristalldeodorant
On kõige universaalsem deodorant, mis sobib igaühele. Nii neile kes on lõhnade suhtes ülitundlikud, kui ka neile, kes ei soovi oma lemmikut parfüümi millegigi segada.

•    Kristalldeodorant Härradele
Sobitub hästi meie Härrade sarja, kandes endas aasta sadade jooksul välja kujunenuid meheliku aroomi. Sidruni ja patšuli eeterlikud õlid ergutavad meeli ning valmistavad Sind ette teguderohkeks päevaks.

•    Kristalldeodorant Roos

Tuju tõstev roosgeraanium kannab endas naiselikku ja küpset roosi aroomi. Kosmeetikas kasutatakse roosgeraaniumi eeterlik õli eelkõige  naha uuenemisprotsesside toetamiseks  ja  naha kaitseks.

•    Kristalldeodorant Lavendel

Lavendli eeterlik õli koos maarjajääga annab Sulle võimsa kaitse kehalõhnade vastu. Toniseerides ja rahustades põletilikust ning ärritunud nahka.

Ilusat suve!

Signe

Teised uudised

Uus sensuaalne massaažiõli paaridele!
Transport pakiautomaati 1€
Uued suvised kehaõlid!
Kevadine üllatus!
Palju õnne Eesti!